فهرست بستن

خدمتی جدید از سایت مجری ها:

امکان ثبت نام از مهندسان طراح حقیقی و حقوقی در رشته های عمران ، معماری ، برق و مکانیک ، همانند مهندسان مجری در سایت مجری ها فراهم شد؛ مهندسان طراح محترم می توانند با ثبت نام در سایت مجری ها ، صلاحیت حرفه ایی خود را معرفی نمایند.

درباره سایت مجر ی ها:

سایت مجری ها به منظور فراهم نمودن زمینه ارتباط  مستقیم میان مهندسان و مالکان ساختمان (کارفرمایان) فعالیت خود را آغاز نموده است. اخلاق مهندسی سرلوحه فعالیت های این سایت می باشد. هدف ما برقراری شفافیت و عدالت ، حذف رانت و زیاده خواهی و دلال بازی ؛ که سبب تضییع حقوق مهندسان و مالکان می شود، می باشد.

ما بابت معرفی مهندسان به مالکان و معرفی مالکان به مهندسان کمیسیون (درصدی) از قرارداد طرفین را دریافت نمی کنیم. همچنین دخل و تصرفی در خصوص توافقات طرفین نداریم. تنها در هنگام ثبت نام مهندسان  درسایت، مبلغ ۲۵ هزار تومان از آنها بابت معرفی و درج آگهی آنها در سایت دریافت می گردد. 

همچنین هزینه ثبت آگهی  “پروژه جدید” برای درخواست مهندس مجری یا سرپرست کارگاه در سایت رایگان می باشد.

شرایط ثبت نام رایگان مهندسان در سایت مجر ی ها:

مهندسانی که پس از ثبت مشخصات حرفه ایی خود در سایت مجری ها، تصویر پشت و روی پروانه اشتغال بکار مهندسی خود را به ایمیل mojriha@gmail.com ارسال نمایند، بصورت رایگان در سایت مجری ها ثبت نام و معرفی خواهند شد.

 

برقراری تماس
تماس با پشتیبانی
سلام
چه کمکی می تونم بکنم؟